O nas

Future Print świadczy profesjonalne usługi druku 3D, przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców – firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Działamy nieszablonowo i z nutką artyzmu, wychodząc z założenia, że nasza praca to nie tylko rzemiosło, ale także prawdziwa sztuka.

Tworzymy rzeczy estetyczne i praktyczne – takie, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu. Tym samym znacząco różnimy się od konkurencji, stawiającej głównie na proste modele i elementy prototypowane.

Co możemy zaoferować?

Nasza pracownia i drukarnia 3D to zespół profesjonalistów w Warszawie, zafascynowanych nowymi technologiami i możliwościami, jakie niesie ze sobą druk 3D, wydruki 3d, grafika, modelowanie 3D i animacja (VR). Dodatkowo oferujemy wycinanie ploterem, frezowanie cnc oraz logo 3D.

Profesjonalizm, na którym opieramy swoje usługi, łączy się z pasją, z jaką tworzymy każdy kolejny projekt od koncepcji aż do finalnego produktu – od projektowania do drukowania. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług i łączeniu kilku technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom Klienta.

 

Wszyscy Klienci mogą liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zwracamy uwagę na zalecenia i sugestie zleceniodawcy bez względu na poziom trudności i cenę końcową produktu.

Future Print to jedyna taka pracownia w Polsce, gdzie jednocześnie współpracuje ze sobą kilku specjalistów różnych technik, co pozwala nam w sposób nieszablonowy realizować każdy projekt.

Profesjonalizm

Podejmując współpracę z naszą drukarnią 3D, masz pewność, że powierzasz swoje projekty w ręce profesjonalistów.

Jakość

Future Print dysponuje najwyższej jakości drukarkami do wydruku 3D. Konstrukcja wykorzystywanych przez nas maszyn pozwala nam pracować na różnorodnych materiałach.

Jakość

Nasza pasja do nowych technologii, grafiki i druku 3D pozwala nam rozwijać ofertę świadczonych usług, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Pomożemy zrealizować Twoje marzenia

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje zainteresowane skorzystaniem z możliwości technologii przyszłości. Nasz zespół jest w stanie stworzyć gotowy projekt nawet z prostego rysunku koncepcyjnego, a ciągła współpraca z naszymi grafikami i technikami daje Państwu możliwość pełnego nadzorowania projektu.