Warszawa - Michał Semczuk:

782 165 361 info@futureprint.pl

NIP: 864-193-75-55

Nasze lokalizacje

Warszawa

Warszawa

Masz pytania?

Napisz do nas, napewno odpowiemy


  Wycena projektu

  Jak przygotowujemy wycenę
  Druk 3D charakteryzuje się tym, że nie jesteśmy w stanie wykonać wyceny na podstawie „słowa”. Koszt możemy jedynie oszacować na podstawie zdobytego doświadczenia w prowadzeniu drukarni 3D.
  Przy wycenie wydruków 3D uwzględniamy czas pracy maszyny, mając gotowy model 3D, a także bierzemy pod uwagę ilość wykorzystanego materiału. Przy określaniu kosztów staramy się wspomagać innymi technologiami, jeśli mogą mieć pozytywny wpływ na efekt finalny wydruku 3D. W dużej mierze korzystamy z pomocy naszych techników 3D, dzięki którym każdy model 3D otrzymacie Państwo wyczyszczony z podpór i jeśli trzeba, gładki.
  1. Przygotowanie plików
  Gotowy plik w formacie przeznaczonym do druku 3D (.stl, .obj) – dzięki niemu pliki zostaną przeanalizowane i będzie możliwa dokładna wycena.
  Po akceptacji ceny bardzo często jesteśmy w stanie już w 24h dostarczyć gotowy model do Klienta. Warunkiem jest jedynie czas wydruku – jeśli jest dłuższy niż doba, musimy wydłużyć termin realizacji.
  2. Koncepcja
  Rozpoczynamy od koncepcji, którą przedstawia nam Klient. Może być to rysunek techniczny, szkic, a także opis (najlepiej w e-mailu). Na jego podstawie nasi graficy projektują dany produkt. Na podstawie modelu wyceniamy wydruk.
  Tak jak w pierwszym przypadku, jest to również rzetelna wycena – projekt w zależności od skomplikowania często wliczamy w cenę całej naszej usługi, podobnie konsultacje z naszymi specjalistami w danych działach.

  Wypełnij formularz potrzebny do wyceny

  Prześlij nam niezbędne informacje do wyceny Twojego projektu