Application of 3d printing

Druk 3D oraz wydruki 3D mają zastosowanie w rozmaitych branżach – od przemysłu, edukacji i rozrywki, przez sztukę, po architekturę. Nie tylko Warszawa i Klienci zamieszkujący stolicę mogą liczyć na nasze usługi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Jedyne, co nas ogranicza, to nasza własna wyobraźnia!

Przykłady praktycznych realizacji projektów 3D mogą Państwo obejrzeć w zakładce REALIZACJE.

Rozrywka i edukacja

Druk 3D jako element w programie nauczania
Pomóż swoim uczniom w przekształceniu ich pomysłów w fizyczny, namacalny obiekt przez udostępnienie im drukarki 3D. Druk 3D to świetny sposób realizacji marzeń – przeniesienia swoich ulubionych postaci do świata realnego bez konieczności spędzania czasu na manualnym, pracochłonnym tworzeniu modeli.

Świetny sposób realizacji marzeń
Pomóż swoim uczniom w przekształceniu ich pomysłów w fizyczny, namacalny obiekt przez udostępnienie im drukarki 3D. Druk 3D to świetny sposób realizacji marzeń – przeniesienia swoich ulubionych postaci do świata realnego bez konieczności spędzania czasu na manualnym, pracochłonnym tworzeniu modeli.

Fascynacja i pasja
Wydruki 3D tworzone w naszej drukarni w Warszawie bywają często natchnieniem i rozbudowują kreatywne myślenie. My też tak zaczynaliśmy – nas też kiedyś jakiś wydruk 3D zafascynował na tyle, że zaszczepił w naszych głowach i sercach pasję do tej pracy.

Sztuki piękne

Szukanie nowych rozwiązań
Eksperymentowanie i szukanie nowych rozwiązań artystycznych to nieodzowny element sztuki. Druk i wydruk 3D umożliwiają projektowanie w programach komputerowych i przenoszenie modeli na w pełni fizyczny wymiar. Wszystkie artystyczne pomysły, które powstają w naszych głowach, możemy przelać na programy graficzne, gdzie będziemy mogli je zmodernizować przed drukiem 3D.

Nieograniczone możliwości
Warstwowe nakładanie materiału stwarza nieograniczone możliwości, jakich nie zapewniają standardowe metody wytwórcze, np. frezowanie. Podczas tworzenia modelu w technologii druku 3D nie trzeba martwić się ograniczeniami typowymi dla tradycyjnej produkcji. Drukarki 3D pozwalają na wydruk nawet najbardziej złożonych kształtów i struktur.

Produkcja i przemysł

Coraz więcej branż

Z usług druku 3D korzysta coraz więcej branż – od motoryzacji, przemysłu maszynowego, lotnictwa i wojska, przez producentów obuwia, artykułów sportowych, artykułów konsumpcyjnych, po przedstawicieli branż elektroniki użytkowej i sprzętu medycznego.

Pozytywne strony druku 3D

Druk 3D i szybkie prototypowanie w pełnym zakresie projektowania pozwala na przyspieszenie czasu wprowadzenia produktu na rynek, obniżenie kosztów, poprawę projektu i pozyskanie nowych klientów. Wydruk 3D ma zatem same pozytywne strony i wpływ na przedsiębiorstwa funkcjonujące w dzisiejszej rzeczywistości.

Architektura

Szukanie nowych rozwiązań
Fizyczna, trójwymiarowa makieta to świetny sposób prezentacji projektów i pomysłów architektonicznych oraz inżynieryjnych. Ręcznie wykonywane modele są drogie, nie zawsze precyzyjne, a czas potrzebny na ich stworzenie rozciąga się nawet na kilka tygodni. Makiety wydrukowane trójwymiarowe to gwarancja dokładnego odwzorowania projektu komputerowego zgodnie z życzeniem Klienta, w krótkim czasie.

Sprawdź nasze realizacje

Zobacz niesamowite projekty które udało nam się zrealizować Nasze realizacje